Populiariausi leidiniai Lenkijoje

Apsipirkimas Lenkijoje padeda sutaupyti iš tiesų nemažai pinigų. Daugumai mūsų teko pastebėti, kad kainos Lietuvos prekybos centruose tapo gerokai aukštesnės nei anksčiau, todėl išvyka į Lenkiją gali padėti išvengti pernelyg didelių išlaidų. Lietuviai gana dažnai nusprendžia apsipirkti įvairiuose populiariuose Lenkijos prekybos centruose, tokiuose kaip „Biedronka“, „Lidl“, „Carrefour“, „Netto“, „Kaufland“, „Stokrotka“, „ABC“, „Aldi“, „Arhelan“, „Auchan“, „Chata Polska“, „Delikatesy Centrum“, „E. Leclerc“, „Euro Sklep“, „Eurocash“, „Groszek“, „Intermarche“, „Lewiatan“, ir t.t. Šiuose prekybos centruose galima rasti iš tiesų nemažą siūlomos produkcijos pasirinkimą, todėl apsipirkimo metu galėsite įsigyti įvairių kategorijų prekių.

Lenkija parduotuvės: prekės ir nuolaidos

Suvalkai, Augustavas, Balstogė ir kiti Lenkijos miestai gali pasiūlyti iš tiesų nemažą prekybos centrų pasirinkimą, todėl čia tikrai rasite mėgstamą apsipirkimo vietą. Pavyzdžiui, dažnu pasirinkimu tampa Obi Suvalkai, Tesco Suvalkai, Suvalkai Kaufland, Lidl Suvalkai, Piko Suvalkai, ir t.t. Kiekviename pasirinktame Lenkijos prekybos centre visuomet galima rasti patrauklių pasiūlymų, kurie jums tikrai padės išleisti gerokai mažiau pinigų.

Lenkija: PVM maistui

Mažesnes kainas Lenkijoje lemia tai, kad maistui yra taikomas 0 proc. PVM maistui, kai tuo tarpu Lietuvoje maisto prekėms vis dar yra taikomas įprastas 21 proc. PVM tarifas. Nors gana dažnai manoma, kad kelionė į Lenkiją gali pareikalauti pernelyg daug išlaidų, tačiau tuomet, jei keliausite su draugais, giminaičiais ar kaimynais, tikrai galėsite sutaupyti. Kelionė į Lenkiją ilgai netrunka, o šios išvykos nauda yra tiesiog akivaizdi. Apsipirkimas Lenkijoje gali pasiteisinti tuomet, kada ruošiamasi įvairioms šventėms, kai planuojama įsigyti didesnį maisto prekių kiekį, ir t.t.

Balstogė: prekybos centrai

Balstogė parduotuvės gali pasiūlyti tikrai didelį pasirinkimų spektrą: čia galima apsipirkti Lidl prekybos centre, Stokrotka parduotuvėje, Gymes konditerinių gaminių parduotuvėje, Arhelan parduotuvėje, Zdrowa Spiżarnia sveiko maisto parduotuvėje, Bee.pl ar 100 % Natural Product natūralių maisto prekių parduotuvėje, Lech rūkytų mėsos gaminių parduotuvėje, Rekin žuvies produktų parduotuvėje, ir t.t. Įvairūs pasirinkimai tuo tikrai neapsiriboja – šiame Lenkijos mieste įvairių parduotuvių pasirinkimas yra tikrai labai didelis.

Suvalkai: prekybos centrai

Dažnas lietuvis, nusprendęs apsipirkti Lenkijoje, gana dažnai nusprendžia apsilankyti būtent Suvalkuose. Čia prekybos centrų gausa leidžia įsigyti ne vien tik įvairių maisto produktų, bet taip pat ir kitos paskirties prekių. Pavyzdžiui, pirkėjus gana dažnai domina Suvalkai parduotuvės statybinės medžiagos, baldai Lenkijoje Suvalkai, buitinė technika Suvalkai, Suvalkai vaistinės, ir t.t. Norintys įsigyti maisto prekių gana dažnai pasirenka Kaufland, Lidl, Biedronka, Stokrotka, Tesco ar kitas populiarias parduotuves.

Kainos Lenkijoje: Suvalkai

Planuojantys vykti į Lenkiją apsipirkti visada nori apsidrausti ir įsitikinti, kad  Suvalkai parduotuvės galės pasiūlyti tikrai patrauklias kainas. Būtent todėl dar prieš kelionę naudinga pasidomėti, kokios yra nustatytos kainos įvairiuose prekybos centruose. Tą padaryti tikrai nėra sudėtinga: jums tereikia susirasti kainų leidinius internetinėje svetainėje, ir netrukus galėsite sužinoti apie šiuo metu aktualius prekybos centrų pasiūlymus. Informacinių leidinių pasirinkimas yra tikrai nemažas: į juos yra įtrauktos Tesco Suvalkai akcijos, Kaufland Suvalkai akcijos ir kiti ypatingi pasiūlymai (Suvalkai baldai, Suvalkai parduotuvės Obi akcijos, ir t.t.)

Suvalkai parduotuvės: akcijos

Suvalkų parduotuvėse taikomų akcijų asortimentas yra tikrai labai didelis. Kainos Lenkijoje Suvalkai yra gerokai mažesnės nei Lietuvoje, o ypatingi pasiūlymai leidžia sutaupyti dar didesnę pinigų sumą. Jei vyksite į Lenkiją, galite neapsiriboti vien tik maisto prekių parduotuvėmis: taip pat čia mažesne kaina įsigysite baldų, vaistinės prekių, vaikams skirtos produkcijos, drabužių, namų apyvokos prekių, ir t.t. Lenkija Suvalkai prekybos centrai džiugina tikrai patraukliomis kainomis, taigi, tikrai neverta nuogąstauti, kad čia galite išleisti pernelyg daug pinigų.

Visi naujausi pasiūlymai vienoje vietoje

Lenkijos prekybos centrų pasiūlymus galite rasti vienoje vietoje. Pateikti informaciniai leidiniai leis jums sužinoti, kokios šiuo metu galioja akcijos Suvalkuose, Augustave ar Balstogėje. Nors Suvalkai parduotuvės džiugina kone plačiausiu pasirinkimu, tačiau ir kituose Lenkijos miestuose taip pat galite rasti daugybę patrauklių pasiūlymų. Jus gali sudominti Obi Suvalkai katalogas, Tesco Suvalkai akcijos, Biedronka ypatingi pasiūlymai, Kaufland akcijos, Aldi geriausios kainos, Intermarche nuolaidos, Eurocash atrinktos nuolaidos ar kitos Suvalkai parduotuvės, kuriose nestinga ypatingų pasiūlymų. Peržiūrėti kainų leidinius galima vos per porą minučių, o ši informacija gali jums padėti paprasčiau numatyti būsimus pirkinius.

Raskite jus dominančias nuolaidas

Norintys apsipirkti Lenkijoje gana dažnai domisi tam tikra konkrečia produkcija, kuriai šiuo metu gali būti taikoma akcija. Pavyzdžiui, galbūt jus domina buitinė chemija, mėsos gaminiai, kanceliarinės prekės, žaislai, gyvūnų prekės ar kita produkcija, kuriai taikoma nuolaida. Kiekvienas Lenkijos prekybos centras gali pasiūlyti savitą prekių asortimentą, todėl pasvarstykite, kokius gaminius norėsite įsigyti vienoje ar kitoje parduotuvėje.

Naudinga susidaryti būsimų pirkinių sąrašą

Apsipirkimas Lenkijoje bus gerokai sklandesnis ir greitesnis, jei jūs dar iš anksto numatysite, kokias prekes norėtumėte įsigyti. Pavyzdžiui, galbūt Lidl parduotuvėje norėsite įsigyti prekių iš tos savaitės ypatingų pasiūlymų sąrašo, galbūt Biedronka parduotuvėje pirksite tam tikrus kasdienius maisto produktus, ir t.t. Numatykite, kokios jus domina Suvalkai parduotuvės ir sudarykite būsimų sustojimų sąrašą: visų parduotuvių lankymas gali užimti pernelyg daug laiko, tad pasirūpinkite, kad jūsų išvyka būtų kuo sklandesnė.

Geriausios akcijos: Suvalkai ir kiti Lenkijos miestai

Jei jus domina geriausios akcijos Suvalkai, peržvelkite informacinius leidinius ir pasidomėkite, kokioms prekių grupėms yra taikomos nuolaidos. Galbūt tai padės paprasčiau sudaryti reikalingų pirkinių sąrašą, ir įsigyti reikalingų prekių galėsite įdėdami gerokai mažiau pastangų. - Žuvis ir jūros gėrybės: lašišos didkepsniai pigiau, lašišos filė, konservuotas tunas, dorada, krevetės su akcija, karpis, ir t.t. - Įvairūs gėrimai:  gazuoti gaivieji gėrimai (Coca-Cola, Sprite, Fanta, ir t.t.), natūralios vaisių sultys, mineralinis vanduo, stalo vanduo, kava pigiau (Jacobs, Lavazza, Paulig ir kiti žymūs prekiniai ženklai), kapos kapsulės (Nespresso, Nescafe Dolce Gusto). - Mėsos gaminiai: kiaulienos sprandinė pigiau, vištiena, jautiena, šonkauliukai su nuolaida, konservuoti mėsos gaminiai, ir t.t. - Pieno produktai: ledai, jogurtas, sviestas, kefyras, ir t.t. - Saldumynai: saldainiai su akcija, šokoladas pigiau, konditeriniai gaminiai, sausainiai, ir t.t. - Vaisiai ir daržovės: bulvės pigiau, morkos, saldžiosios paprikos, svogūnai pigiau, agurkai, pomidorai, ananasai, melionai, obuoliai, apelsinai, mangai, avokadai, mandarinai, bananai, ir t.t. - Maisto priedai: cukrus su nuolaida, aliejus gera kaina, mielės, miltai, prieskoniai su akcija, ir t.t. - Užkandžiai:  pistacijos pigiau, žemės riešutai apvalkale, bulvių traškučiai, džiovinta žuvis,  tortilijos, ir t.t. - Nuolaidos kitoms prekėms: buitinė chemija, tualetinis popierius, gyvūnų prekės pigiau, kanceliarinės prekės, lagaminai, drabužiai, vaikiški drabužiai ir žaislai, indai, rankšluosčiai, avalynė, kosmetika, buitinė technika, ir t.t.

Jei norite rasti geriausius pasiūlymus, visuomet verta peržiūrėti įvairių prekybos centrų šiuo metu galiojančias nuolaidas. Atvykę į pasirinktą prekybos centrą galėsite daug paprasčiau išsirinkti dominančias prekes, taigi, tai tikrai padės sutaupyti laiko.