MINI MARKET: kokybė geriausiomis kainomis MINI MARKET – tai prekybos tinklas, apimantis daugiau nei dvidešimt parduotuvių visoje Lietuvoje. MINI MARKET prekybos vietose galima rasti įvairių aukštos kokybės prekių, kurių įsigijimas gali būti dar spartesnis. Rūpinamasi, kad MINI MARKET prekybos vietos būtų įsikūrusios vartotojams patogiausiose vietose, todėl kelionei į parduotuvę tenka sugaišti kur kas mažiau laiko.

Ypatingas dėmesys prekių asortimentui MINI MARKET siekia, kad pirkėjai prekybos vietose rastų aukščiausios kokybės produkcijos, todėl daug dėmesio skiriama geriausių prekių atrankai. Prekybos tinklo siūlomų prekių asortimentas yra nuolat atnaujinamas, todėl pirkėjai turi galimybę įsigyti ne vien tik jau pamėgtų prekių, bet taip pat ir naujų produktų. Jei ieškote prekybos vietos, kuri tiktų kasdieniam apsipirkimui, MINI MARKET tikrai galės pateisinti jūsų lūkesčius.

Aukšti aptarnavimo standartai MINI MARKET siekia, kad apsipirkimas šio prekybos tinklo parduotuvėse padovanotų tik pačią maloniausią patirtį, todėl galite būti užtikrinti, kad šio prekybos tinklo parduotuvėse kiekvienas pirkėjas bus pasitinkamas su šypsena. Klientus aptarnaujantis personalas visuomet yra pasirengęs jums padėti, tad tuomet, jei kiltų tam tikrų klausimų, galite pasikonsultuoti su parduotuvės darbuotojais.

Mažesnės prekių kainos Kai siekiama, kad pirkėjai galėtų įsigyti tik aukščiausios kokybės produkcijos, ne visada pavyksta išlaikyti pakankamai žemas prekių kainas, tačiau panašu, kad MINI MARKET pavyko tą įgyvendinti. Šio prekybos tinklo parduotuvėse galite rasti aukščiausios kokybės produkcijos, kuri yra siūloma tikrai palankiomis kainomis, tad tuomet, jei siekiate sutaupyti pinigų, šio prekybos tinklo parduotuvės jūsų tikrai nenuvils.

Periodiškai atnaujinamas akcijų leidinys MINI MARKET kas mėnesį išleidžia naują ypatingų pasiūlymų leidinį, kuriame galima rasti pačių aktualiausių akcijų. Leidinio galiojimo trukmė yra pakankamai ilga, todėl pirkėjai turi tikrai palankias galimybes pasinaudoti pačiais geriausiais pasiūlymais. Šiame specialiame leidinyje rasite informacijos apie įvairioms būtiniausioms prekėms taikomas nuolaidas, todėl apsipirkimo planavimas taps gerokai paprastesnis ir sklandesnis.

MINI MARKET nuolaidų kortelė Nuo 2019 metų MINI MARKET parduotuvėse veikia ir lojalumo programa, todėl pirkėjai turi galimybę įsigyti nuolaidų korteles. Pirmieji lojalumo kortelių privalumais įsitikino Pagirių gyventojai, o vėliau lojalumo sistema pradėjo veikti ir kitose parduotuvėse. Jei siekiate, kad apsipirkimas MINI MARKET parduotuvėse pareikalautų kiek įmanoma mažesnių išlaidų, galite pasidomėti galimybe įsigyti lojalumo kortelę.

Parduotuvių modernizavimas MINI MARKET rūpinasi, kad prekybos tinklo parduotuvės būtų modernios ir patrauklios lankytojams, todėl ypatingas dėmesys yra skiriamas parduotuvių modernizavimui. Investuojama ne vien tik į prekybos tinklo plėtrą, bet taip pat ir jau įkurtų parduotuvių įrangos ir interjero atnaujinimą. Būtent todėl MINI MARKET parduotuves vartotojai neretai įvardina kaip vienas mėgstamiausių apsipirkimo vietų: pirkėjai žino, kad čia jie visada yra laukiami, ir visada yra galimybė rasti tokių prekių, kurios geriausiai atitiktų kiekvieno žmogaus poreikius.