APOTHEKA akcijos

REKLAMA
APOTHEKA: visuomet mažos kainos APOTHEKA – tai vaistinių tinklas, kuris buvo įkurtas 1993 metais. Šios kompanijos prekybos vietų galima rast ne tik Lietuvoje, bet taip pat ir Latvijoje ir Estijoje. APOTHEKA siekia, kad visuomenė būtų sveikesnė ir sąmoningesnė, todėl ypatingas dėmesys yra skiriamas darbuotojų atrankai ir jų kompetencijų stiprinimui. Šiuo metu vaistinių tinkle dirba daugiau nei 600 vaistininkų, kurie visuomet yra pasiryžę pagelbėti renkantis sveikatos priežiūros prekes. Šiandien APOTHEKA vaistinių galime rasti įvairiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje ir Telšiuose. Džiugina tai, kad šiose vaistinėse visuomet galima tikėtis ne tik gausaus produkcijos pasirinkimo, bet taip pat ir profesionalaus aptarnavimo.

Vaistinėse teikiamos paslaugos Džiugina tai, kad APOTHEKA prekybos vietose vartotojai turi galimybę ne tik įsigyti dominančios produkcijos, bet taip pat pasinaudoti įvairiomis paslaugomis, kurių pasirinkimas yra tikrai nemažas. APOTHEKA vaistinėse atliekami odos tyrimai, plaukų būklės vertinimas, kraujo spaudimo matavimas, atliekama kūno sudėties analizė, matuojamas kūdikių svorio prieaugis, ir t.t. Profesionalūs vaistinių darbuotojai visuomet yra pasirengę padėti, todėl drąsiai kreipkitės dėl jus dominančių paslaugų.

Mažos prekių kainos Nors sveikata yra kiekvieno mūsų brangiausias turtas, tačiau dažnai siekiama, kad įvairioms sveikatos prekėms būtų išleidžiama kiek įmanoma mažiau pinigų. Jei ieškote tokios vaistinės, kuri visuomet džiugintų patraukliomis prekių kainomis, APOTHEKA vaistinių tinklas tikrai gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu.

Lojalumo programa APOTHEKA vaistinės visuomet turi galimybę sutaupyti, nes čia didžioji dalis siūlomų prekių kainuoja mažiau nei kitose prekybos vietose. Taip pat APOTHEKA klientai turi galimybę įsigyti lojalumo kortelę, su kuria įvairių prekių įsigijimas bus dar pigesnis. Šio vaistinių tinklo lojalumo kortelės yra išduodamos visiškai nemokamai, todėl jums tereikia užpildyti specialią anketą ir ją pateikti vaistinės darbuotojui. Išduotos lojalumo kortelės privalumais galėsite įsitikinti iš karto: pirmojo apsipirkimo metu jums bus suteikta net dešimties procentų nuolaida.

Naudingi patarimai APOTHEKA internetinėje svetainėje visuomet galima rasti įvairių aktualių patarimų, kurie gali padėti dar paprasčiau rūpintis savo sveikata. Nuolatos atnaujinama informacija APOTHEKA svetainės lankytojams gali suteikti tikrai naudingų žinių, kurios padės gerokai paprasčiau rūpintis savo sveikata ir puikia savijauta. Šią  skiltį nuolat atnaujina savo sritį išmanantys specialistai, taigi, galite būti visiškai ramūs, kad čia pateikiama informacija yra patikima.

Specialus akcijų leidinys Specialų akcijų leidinį APOTHEKA vaistinių tinklas periodiškai atnaujina, todėl vartotojai turi galimybę iš anksto pasidomėti dominančių gaminių kainomis. Jei planuojate vykti į APOTHEKA vaistinę, galite dar iš anksto pasidomėti, kokie yra šiuo metu galiojantys pasiūlymai, ir tai gali padėti paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą. Įsitikinsite patys, kad pasirinkimo galimybės yra tikrai nemažos, taigi, šio vaistinių tinklo prekybos vietose tikrai galėsite įsigyti dominančios produkcijos.

REKLAMA

Pasirinkite parduotuvę

REKLAMA