REKLAMA
MANO VAISTINĖ: geriausi pasiūlymai kiekvienam vartotojui MANO VAISTINĖ – tai Lietuvos vaistinių tinklas, apimantis beveik šimtą prekybos vietų. MANO VAISTINĖ rūpinasi, kad vartotojai įvairių prekių galėtų įsigyti tikrai patraukliomis kainomis, o produkcijos pasirinkimas būtų tikrai gausus. MANO VAISTINĖ prekybos vietų galima rasti įvairiuose mūsų šalies miestuose, todėl nuvykti į šio prekybos tinklo prekybos vietas visuomet yra patogu.

Profesionali konsultacija MANO VAISTINĖ darbuotojai visuomet yra pasirengę suteikti visą svarbiausią informaciją apie siūlomus vaistus bei kitas sveikatos bei grožio prekes. Jei abejojate, kokią produkciją vertėtų pasirinkti, tiesiog pasitarkite su vaistinės darbuotojais, kurie mielai atsakys į visus jums kylančius klausimus ir padės kur kas paprasčiau priimti sprendimą.

Visuomet mažos kainos MANO VAISTINĖ rūpinasi, kad prekyboje siūlomos produkcijos kainos pirkėjams būtų prieinamos, todėl siekiama, kad įvairių gaminių būtų galima įsigyti pigiau. Jei dvejojate, ar MANO VAISTINĖ nustatytos kainos tikrai yra pačios geriausios, paprasčiausiai galite palyginti tam tikrų produktų įkainius: tą padaryti galėsite apsilankę internetinėse skirtingų vaistinių svetainėse.

Galimybė užsisakyti prekių internetu MANO VAISTINĖ siūlo apsipirkimą ne tik fizinėse prekybos vietose, bet taip pat ir internetu, tad tuomet, jei teikiate pirmenybę apsipirkimui nuotoliniu būdu, toks pasirinkimas tikrai gali būti vienas palankiausių. Patogus prekių grupavimas padeda daug paprasčiau atrasti tam tikros produkcijos, kurios užsakymui įprastai prireikia ne daugiau nei poros minučių. Džiugina ir tai, kad MANO VAISTINĖ siūlo nemokamą prekių pristatymą, jei produkcijos suma viršija 25 eurus. Taip pat pirkėjai gali pasirinkti prekių atsiėmimą net 91 vietoje, tad tikrai rasite patogiausią prekių atsiėmimo vietą.

Lojalumo taškų sistema Apsipirkdami MANO VAISTINĖ internetinėje svetainėje kaupsite lojalumo taškus, kurie kitų apsipirkimų metu bus konvertuojami į nuolaidos sumą (1 taškas atitinka 3 centus). Sukauptais lojalumo taškais galėsite padengti net iki 30 procentų pirkinių sumos, todėl tai tikrai gali padėti sutaupyti pinigų. Lojalumo taškai yra suteikiami tik registruotiems vartotojams, taigi, tikrai verta susikurti virtualią paskyrą.

Naudingi patarimai MANO VAISTINĖ internetinėje svetainėje turėsite galimybę rasti tikrai naudingų patarimų, kurie padės dar paprasčiau rūpintis savo sveikata. Čia galėsite sužinoti, kaip nugalėti tam tikro pobūdžio skausmus ar įveikti tam tikras ligas, todėl naudingos informacijos tikrai galės rasti kiekvienas interneto vartotojas.

Nuolat atnaujinamas akcijų leidinys Pinigų taupymas yra aktualus kone kiekvienam pirkėjui, todėl MANO VAISTINĖ rūpinasi, kad įvairūs specialūs pasiūlymai būtų nuolatos atnaujinami, ir kiekvienas pirkėjas galėtų rasti jam labiausiai tinkančių pasiūlymų. Specialus leidinys yra atnaujinamas kartą per mėnesį, todėl vartotojai turi pakankamai laiko pasinaudoti juos dominančiomis akcijomis. Šiame informaciniame kataloge galėsite rasti informacijos, kokiems vaistams šiuo metu yra taikomos akcijos, kokių higienos prekių galima įsigyti su pakankamai didele nuolaida, ir t.t.

REKLAMA

Pasirinkite parduotuvę

REKLAMA