REKLAMA
BIKUVA: statybų ir apdailos prekės geriausiomis kainomis BIKUVA – tai 1992 metais įkurta bendrovė, prekiaujanti statybinėmis ir apdailos prekėmis, baldais, buitine technika, namų apyvokos prekėmis, ir t.t. Šio prekybos tinklo parduotuvėse pirkėjai turi galimybę rasti itin gausų prekių asortimentą, todėl namų atnaujinimo procesas tampa gerokai paprastesnis ir sklandesnis. Jei ieškote, kur įsigyti namams skirtos produkcijos, BIKUVA jūsų tikrai nenuvils.

Itin gausus produkcijos asortimentas BIKUVA prekybos vietose pirkėjai turi galimybę rinktis iš itin plataus siūlomos produkcijos asortimento, todėl net ir patys išrankiausi pirkėjai turės galimybę įsigyti juos dominančios produkcijos. Nesvarbu, kokius namų atnaujinimo darbus planuojate atlikti, didelė tikimybė, kad tinkamiausių prekių rasite būtent šio prekybos tinklo parduotuvėse.

Kruopšti prekių atranka BIKUVA prekybos tinklas rūpinasi, kad pirkėjai galėtų įsigyti tik aukščiausios kokybės produkcijos, todėl prekių atrankai yra skiriamas ypatingas dėmesys. Šis prekybos tinklas bendradarbiauja su įvairiais žinomais gamintojais, kurie gali užtikrinti ne tik aukščiausią prekių kokybę, bet taip pat ir geriausias kainas, taigi, pasirinkus šį prekybos tinklą galima būti užtikrintiems, kad įsigyta produkcija tikrai neteks nusivilti.

Ypatingų pasiūlymų ieškokite specialiame leidinyje BIKUVA periodiškai atnaujina specialius akcijų leidinius, todėl pirkėjai visada turi galimybę pasidomėti šiuo metu galiojančiais ypatingais pasiūlymais. Peržiūrėti BIKUVA akcijų leidinį pirkėjai gali nė neišeidami iš namų, todėl tam tikrai neprireiks pernelyg daug laiko: pasidomėti galiojančiomis akcijomis galėsite virtualioje erdvėje. BIKUVA rūpinasi, kad šiuo metu galiojančios akcijos pirkėjams būtų pačios aktualiausios, todėl specialiame leidinyje tikrai rasite įvairios sezoniškos produkcijos, kurios galėsite įsigyti pigiau.

Visuomet geros kainos BIKUVA prekybos vietose pirkėjus visuomet džiugina mažos prekių kainos, todėl siekdami sutaupyti pinigų visada galite pasidomėti, kokios kainos yra nustatytos būtent šio prekybos tinklo parduotuvėse. Šiandien kainų palyginimas yra kaip niekad paprastas: jei dvejojate, ar tam tikrame prekybos centre nustatytos kainos tikrai yra pačios geriausios, galite tiesiog palyginti specialiuose leidiniuose pateiktus pasiūlymus, ir tai jums galės padėti paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą.

Nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas Siekiama, kad į BIKUVA prekybos vietas pirkėjai norėtų sugrįžti dar ir dar kartą, todėl ypatingas dėmesys yra skiriamas nepriekaištingam klientų aptarnavimui. BIKUVA parduotuvėse apsilankantys pirkėjai žino, kad  čia jie visada laukiami, todėl įvairios produkcijos įsigijimas yra siejamas tik su pačia maloniausia patirtimi. Jei renkantis tam tikras prekes kiltų neaiškumų, visada galima pasitarti su klientus aptarnaujančiais specialistais, ir atrasti tinkamiausius pasirinkimus bus galima gerokai paprasčiau.

BIKUVA lojalumo kortelė Jei norite sutaupyti dar daugiau pinigų, galite pasvarstyti apie galimybę įsigyti BIKUVA lojalumo kortelę, su kuria įvairios prekės jums kainuos dar pigiau. Ši lojalumo kortelė taip pat suteikia galimybę kaupti pinigus būsimiems pirkiniams – kaskart apsipirkus BIKUVA prekybos vietose į kortelę grįš 1 procentas išleistos pinigų sumos.

REKLAMA

Pasirinkite parduotuvę

REKLAMA