KUBAS akcijos

REKLAMA
Apie „Kubas“ parduotuvę Prekybos tinklas „Kubas“ savo veiklą pradėjo 2000 metais. Pirmoji „Kubas“ parduotuvė buvo atidaryta Šiauliuose, o per daugiau nei 20 gyvavimo metų šis prekybos tinklas smarkiai išsiplėtė. Šiandien prekybos tinklas „Kubas“ turi 32 parduotuves, kurios įsikūrusios Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje ir Meškuičiuose. Prekybos tinklą „Kubas“ vienija daugiau nei 500 darbuotojų: dalis jų dirba nuo pat įmonės įkūrimo. „Kubas“ parduotuvės yra ypatingai vertinamos dėl patogių strateginių vietų, malonaus aptarnavimo bei patrauklių kainų. Kodėl verta rinktis „Kubas“ parduotuvę?
  • „Kubas“ parduotuvės džiugina malonia aplinka, aukšta aptarnavimo kultūra ir patogiu prekių išdėstymu;
  • Šio prekybos tinklo parduotuvėse galima rasti įvairios produkcijos: kasdienių maisto produktų, pramoninių prekių, užsienio šalių gamintojų produkcijos, ir t.t.;
  • „Kubas“ parduotuvėse visada galima rasti prekių itin patraukliomis kainomis.  Periodiškai atnaujinamame informaciniame leidinyje galima iš anksto peržiūrėti geriausius pasiūlymus, ir tai leis dar paprasčiau planuoti būsimus pirkinius.
REKLAMA

Pasirinkite parduotuvę

REKLAMA