REKLAMA
TECHASAS: buitinės technikos profesionalai TECHASAS – tai parduotuvių tinklas, siūlantis buitinės technikos ir šviestuvų įsigijimą. Šios bendrovės įkurtų parduotuvių galima rasti įvairiuose Lietuvos miestuose, tad visada yra galimybė pasirinkti tokią parduotuvę, kuri būtų įsikūrusi jums patogiausioje vietoje. Galite būti užtikrinti, kad TECHASAS parduotuvėse visuomet rasite platų produkcijos asortimentą, o profesionali specialistų konsultacija tikrai padės kur kas paprasčiau išsirinkti dominančią produkciją.

Kokybė geriausiomis kainomis TECHASAS pirkėjus džiugina ne vien tik prekių gausa, bet taip pat ir žemomis prekių kainomis. Nors kartais manoma, kad mažesnius įkainius lemia prastesnė produkcijos kokybė, tačiau įsitikinsite, kad tai nėra tiesa. TECHASAS prekybos vietose yra siūloma tik kruopščiai atrinkta produkcija, kuri džiugina aukšta kokybe ir nedidelėmis kainomis, tad nieko keisto, kad į šio prekybos tinklo parduotuves nusprendžiama grįžti dar ir dar kartą.

Platus teikiamų paslaugų spektras Prekyba buitine technika nėra vienintelė TECHASAS veiklos sritis. Šios kompanijos teikiamų paslaugų spektras yra ganėtinai platus: klientai turi galimybę pasinaudoti interneto ir kabelinės televizijos paslaugomis, užsisakyti prekių iš katalogų, siūloma galimybė išvežti seną buitinę techniką, pajungti naujus buitinius prietaisus, ir t.t. Jei tektų pasinaudoti šiomis paslaugomis, galite kreiptis į TECHASAS specialistus, ir jie tikrai pateiks patį geriausią pasiūlymą.

Atstovavimas HEIDER prekiniam ženklui TECHASAS prekybos tinklas didžiuojasi galėdamas atstovauti puikiai žinomam HEIDER prekiniam ženklui. Šio gamintojo buitinė technika atitinka svarbiausius vartotojų poreikius, yra kokybiška, funkcionali ir ilgaamžė. HEIDER prekinis ženklas tikrai nenuvils ir mėgstančių klasiką, ir teikiančių pirmenybę moderniai buitinei technikai. TECHASAS prekybos vietose pirkėjai turi galimybę įsigyti šio gamintojo šaldytuvų, šaldymo skrynių bei skalbimo mašinų: ši buitinė technika džiugina ne vien tik patraukliu dizainu ir patikimumu, bet taip pat ir ganėtinai žemomis kainomis.

Platus šviestuvų asortimentas TECHASAS prekybos vietose pirkėjai taip pat turi galimybę įsigyti patrauklaus dizaino šviestuvų įsigijimą. Jei planuojate atnaujinti būsto apšvietimą, galite būti užtikrinti, kad tinkamos produkcijos rasite būtent TECHASAS prekybos vietose. Čia siūlomas šviestuvų asortimentas yra nuolat atnaujinamas, todėl pirkėjai visada turi galimybę rinktis iš itin gausaus prekių asortimento.

Specialus akcijų leidinys Jei svarstote, ar tikrai verta vykti į TECHASAS prekybos vietas, pirmiausia galite pasidomėti, kas yra siūloma specialiame akcijų leidinyje, kuriame yra pateikiama visa svarbiausia informacija apie šiuo metu galiojančias akcijas. Šis specialus leidinys yra atnaujinamas kartą per mėnesį, todėl pirkėjai turi pakankamai laiko pasinaudoti jiems aktualiais pasiūlymais.

Galimybė pirkti išsimokėtinai Nors TECHASAS prekybos vietose produkcija visuomet yra siūloma itin patraukliomis kainomis, tačiau kartais pirkėjams kyla keblumų iš karto sumokėti visą buitinės technikos ar kitos siūlomos produkcijos kainą. Būtent todėl yra siūloma galimybė prekes pirkti išsimokėtinai: jei lizingas bus pasirenkamas 10 mėnesių laikotarpiui, prekes galėsite įsigyti be pabrangimo.

REKLAMA

Pasirinkite parduotuvę

REKLAMA