REKLAMA
AVS: kas dvi savaites atnaujinamos geriausios akcijos AVS – tai prekybos tinklas, kurį vienija maždaug 150 Lietuvoje įkurtų parduotuvių. Šio prekybos tinklo parduotuvėse pirkėjai gali įsigyti įvairių kokybiškų prekių, kurios visuomet stebina itin žemomis kainomis. AVS parduotuvės yra įsikūrusios įvairiuose Lietuvos miestuose, todėl pirkėjai turi galimybę pasirinkti tokias prekybos vietas, kurios įsikūrusios arčiausiai namų.

Šiek tiek istorijos AVS prekybinis tinklas savo veiklą pradėjo 2004 metais, o pirmaisiais prekybos tinklo nariais tapo UAB „Lupra“, UAB „Grūstė“ ir UAB „Stilsena“. Šios uždarosios akcinės bendrovės valdo prekybos tinklus „Kubas“, „Grūstė“ ir „TAU“, todėl šiuose prekybos centruose galima įsigyti AVS atrinktos produkcijos. Įmonių vadovai teigia, kad toks bendradarbiavimas turi iš tiesų nemažai privalumų: sutaupoma lėšų, skirtų veiklos administravimui, tampa paprasčiau skatinti ir palaikyti pardavimus, ir t.t. Bendradarbiavimo nauda gali džiaugtis ne vien tik įmonių įkūrėjai, bet taip pat ir vartotojai, nes toks prekybos principas leidžia pasiūlyti mažesnes prekių kainas.

Kruopšti prekių atranka AVS prekybos tinklas ypatingą dėmesį skiria geriausios produkcijos atrankai, todėl pirkėjai gali būti užtikrinti, kad šio prekybos tinklo parduotuvėse visuomet galės įsigyti tik aukščiausios kokybės gaminių. Nors esame pratę manyti, kad už kokybę tenka mokėti daugiau, tačiau AVS prekybos vietose įvairi produkcija yra ne tik kokybiška, bet taip pat ir nebrangi.

Tik patys patikimiausi partneriai AVS bendradarbiauja su įvairiais prekiniais ženklais, kurie jau spėjo užsitarnauti vartotojų pasitikėjimą. Pagrindiniais AVS partneriais galima įvardinti „Agrovet“, „Viči“, „Krekenavos“, „Daisena“, „Lietuvos kepėjas“, „Mažeikių mėsinė“, ir t.t. AVS prekybos vietose šių žinomų prekinių ženklų produkcija yra parduodama tikrai patraukliomis kainomis, todėl pirkėjai visuomet turi galimybę sutaupyti pinigų.

Nuolat atnaujinamas akcijų leidinys AVS akcijų leidinys yra atnaujinamas kartą per dvi savaites. Šiame akcijų kataloge pirkėjai gali sužinoti apie šiuo metu galiojančius geriausius pasiūlymus, kuriais pasinaudojus galima sutaupyti dar daugiau pinigų. Čia yra skelbiama informacija apie nuolaidas, kurios taikomos įvairiems maisto gaminiams, buities apyvokos prekėms, asmens higienos produkcijai, ir t.t. Šiame leidinyje taip pat pateikiama informacija, kuriose prekybos vietose galima pasinaudoti šiais ypatingais pasiūlymais, taigi, tai padeda išvengti galimų nesusipratimų.

Konkursai ir loterijos AVS specialiame leidinyje turėsite galimybę rasti informacijos apie šiuo metu vykstančius konkursus ir loterijas. Čia yra pateikiama informacija apie konkursų ir loterijų sąlygas, kurias įvykdę turėsite šansą laimėti tikrai puikių prizo. Kas žino, galbūt sėkmė nusišypsos būtent jums?

Svetainėje skelbiamos naujienos AVS internetinėje svetainėje yra nuolat atnaujinama aktuali informacija, todėl vartotojai turi galimybę pasidomėti šiuo metu galiojančiomis nuolaidomis, prekybos tinklo naujienomis, ir t.t. Siekiama, kad potencialūs pirkėjai sugaišdami visai nedaug laiko rastų jiems aktualiausią informaciją, todėl tai padeda kur kas paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus.

REKLAMA

Pasirinkite parduotuvę

REKLAMA