NORFA akcijos

REKLAMA
Apie „Norfa” parduotuvę „Norfa“ prekybos tinklas savo veiklą pradėjo 1997 metais, o praėjus dviem dešimtmečiams „Norfa“ parduotuvių skaičius Lietuvoje perkopė 140. Šis prekybos tinklas rūpinasi, kad pirkėjai turėtų galimybę įsigyti prekių itin palankiomis kainomis: įvairios akcijos yra nuolat atnaujinamos, todėl pirkėjai turi galimybę pasidomėti šiuo metu aktualiais pasiūlymais, ir tai tikrai padės sutaupyti pinigų. Itin platus prekių asortimentas kiekvienam pirkėjui padeda atrasti dominančių prekių: „Norfa“ prekybos tinklo parduotuvėse galima rasti ne tik maisto prekių, bet taip pat ir namų apyvokos produkcijos, kanceliarinių prekių, knygų, žaislų, drabužių, ir t.t. 2006 metais buvo įgyvendintas projektas, kurio metu atnaujinta net 90 procentų „Norfa“ prekybos centrų. Artimiausiu metu planuojama renovuoti ir likusias parduotuves, todėl pirkėjai gali džiaugtis apsipirkimu moderniame prekybos centre. Kodėl verta rinktis „Norfa“ parduotuvę?
  • „Norfa“ parduotuvėse yra nuolat atnaujinami įvairūs ypatingi pasiūlymai, kurie leidžia sutaupyti pinigų. Įvairios vykstančios akcijos yra pateikiamos prekybos centro informaciniame leidinyje;
  • Įvairiais ypatingais pasiūlymais galima pasinaudoti „praktiškomis“ valandomis: jei tokiu metu planuosite savo apsipirkimą, tai padės sutaupyti dar daugiau pinigų;
  • Moderniuose „Norfa“ prekybos centruose apsipirkti visada yra malonu: džiugina ne vien tik patogus prekių išdėstymas, bet taip pat ir greitesnis atsiskaitymas kasose.
  • Su „Norfa“ nuolaidų kortele galite gauti iki 11 procentų momentinę nuolaidą, o apsipirkimų metu sukaupti virtualūs pinigai gali padengti iki 50 procentų pirkinių sumos.
REKLAMA

Pasirinkite parduotuvę

REKLAMA